Atlas


SATIŞ DANIŞMANIMIZA DANIŞIN
Telefon : (0-212) 222 07 07
Mail : info@nehirofis.net
Adres : Kağıthane Cad. No:68 Kağıthane - İstanbul


ATLAS "VIP EXCLUSIVE" YÖNETİCİ MOBİLYASI


Yeni vip exclusive modelimiz "Atlas", özgürlüğüne ve özgünlüğüne düşkün, kendi düşler atlasını yaratma hayalini kuranlar için tasarlandı. İnce işçiliğindeki ahenk ve zarafeti her noktasında görebileceğiniz Atlas serisi, içinizdeki kaşifi ortaya çıkarmak için sizi bekliyor.

Atlas ürün malzemesi mdf üzeri doğal ahşap kaplamalı, cilali ve lake dir. Metal ayaklar ve dolap kapaklarıda cnc lazer kesimlidir. Çekmece ve kapaklar, gizli ve frenli ray sistemlidir.  


 

ÜRÜN ÖLÇÜ ÜRÜN KODU
MASA 240*110*75h ATD10580WL
ETAJER 190*60*66h ATS00005WL
SEHPA 108*88*48h ATF02500WL
DOLAP 240*48*86h ATC06925WL

 

** KOLTUK VE KANEPELER MOBİLYA GRUBUNA DAHİL DEĞİLDİR. MODELLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİR VE İHTİYACINIZA GÖRE SEÇEBİLİRSİNİZ.


 

* Etajerin gövdesi MDF, CNC işlemeli kapaklar ve masa tablası ise MDF üzeri ahşap kaplamalı olarak imal edilir.

* Etajerin kapaklarında çarpmayı engelleyici (stoperli) menteşeler, çekmecelerde ise yavaşlatıcılı gizli ray sistemi kullanılmaktadır.

* Etajer ayakları ve CNC işlemeli masa ayakları metal olup elektro-statik toz boya ile boyanmaktadır, ayakların etajere bağlantısında menteşelerin, rayların gövdeye bağlantısında vida kullanılır.

* Etajerin parçalar montajlı, masa de monte olup özel kutularına paketlenip sevk edilerek yerinde montajı yapılır.

* Kullanılan bütün malzemeler 1.sınıftır.

             

 

 

 

Ürünlerimiz maksimum 7 gün içinde teslimat yapılır,saat 17'den sonra ki siparişler ertesi iş gününe dahildir. İade vedeğişim kargolaması alıcıya aittir.
Teslimat sırasında ürün paketi müşteri tarafından kontrol edilmeli, hasarlı paketler teslim alınmayarak tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra sitemizin iletişim bilgileri kısmındaki telefon numaraları aranarak durum bildirilmelidir. Bunun akabinde sipariş yeniden hazırlanarak en kısa zamanda gönderilecektir.
Eğer hasarlı, paketi açılmış ürünü teslim alırsanız kargo firmasının ürünü size tam olarak ulaştırdığını kabul etmiş olursunuz.
Adres:Kağıthane Cad. No:68 Kağıthane - İstanbul Telefon:(0-212) 222 07 07 Email:info@nehirofis.net
Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması koşuluyla, 7 gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz. • İade etmek istediğiniz ürünleri Satıcı olan Nehir Ofis firmasına kargo ücretinin ödenmesi ile iadesi alınacaktır. • İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır. Geri ödeme İadesi alınan ürününüzün tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır. Adres:Kağıthane Cad. No:68 Kağıthane - İstanbul Telefon:(0-212) 222 07 07 Email:info@nehirofis.net