Sidebar
Çalışırken Veriminizi Artıracak İpuçları
İş hayatında birçok nedenden kaynaklı zaman zaman verimliliğimiz düşebilir. Bu anlarınız için size veriminizi anında yükseltecek ipuçları vereceğiz.
Nehir'le Ofis Mobilyalarında Rahatlık Ev Gibi
Fiziksel sağlığımız için kullandığımız ofis mobilyalarında rahatlık oldukça önemlidir.
Take 5 Workout
Take 5 Workout
Bu içeriğimizde özellikle masa başında saatlerce çalışarak fiziksel ağrı yaşayanlar için ağrılarınızı yok edebileceğini take 5 workout faydalarını ve nasıl yapacağınızı görsellerle ifade etmeye çalışacağız. 2 dakika içinde okuyacağınız bu içerikle sizlere
Çalışma Grubu Mobilyaları
Çalışma Grubu Mobilyaları
Ofislerin büyük olamaması ve sadece mobilyalara büyük çapta ödeme giderlerinin yapılamaması durumuna alternatif olarak çalışma grubu mobilyaları çözüm olmuştur.
Ofis Koltukları
Ofis Koltukları
Bir ofis çalışanının günde yaklaşık on saat çalıştığını varsayarsak ofis koltukları normal bir koltuktan daha ergonomik olmalıdır.
Rahat Büro Mobilyaları
Rahat Büro Mobilyaları
Sağlık ve konforu esas alan Nehir Ofis Mobilyaları olarak sektörde rahat büro mobilyaları modelleri ile eşsiz tasarımların olduğu çalışma ortamları sunmaya devam ediyoruz.
Büro Koltukları
Büro Koltukları
Fazla mesailerin yapıldığı ülkemiz standartlarını düşünürsek bir ofis çalışanı günde yaklaşık on saat çalıştığını varsayabiliriz. Bu nedenle büro koltukları normal bir koltuktan daha ergonomik olmalıdır.
Yönetici Koltuğu
Yönetici Koltuğu
Kaliteli ve şık seçilen yönetici koltuğu, imajınızı etkilediği gibi konumunuza da güç katacaktır. Yönetici koltuğu seçiminde görüntüsünden önce rahatlığı, kol desteği, yüksekliği kısacası ergonomik yapısı esas alınmalıdır.
Büro Mobilya Fiyatı
Büro Mobilya Fiyatı
Uygun büro mobilya fiyatı tercih edebilirsiniz. Nehir Ofis Mobilyaları olarak her bütçenize uygun olan büro mobilyalarını sizlere sunmaktayız.
Büro Takımları
Büro Takımları
Sağlık ve konforu esas alan Nehir Ofis Mobilyaları olarak sektörde büro takımları alanında da eşsiz tasarımların olduğu çalışma ortamları sunuyoruz.
Modern Büro Mobilyası
Modern Büro Mobilyası
Nehir Ofis Mobilyaları olarak modern büro mobilyası alanında estetik ve ergonomik tarz çizgiler ile müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin mutluluğunu yaşamaktayız. Çalışma alanlarınızı keyifli bir konfora dönüştürmek bizim sorumluluğumuzda.
Bilgisayar Sandalyesi
Bilgisayar Sandalyesi
Doğru bir seçim yaparak aldığınız, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir bilgisayar sandalyesi size uzun yıllar kullanım avantajı sağlar.
Büro Düzeni
Büro Düzeni
Büro düzeni çalışanın iş verimliliği ve vaktini verimli kullanabilmesini sağlar.
Çalışma Sandalyesi
Çalışma Sandalyesi
Doğru bir seçim yaparak aldığınız, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir çalışma sandalyesi size uzun yıllar kullanım avantajı sağlar.
Ofis Kanepeleri
Ofis Kanepeleri
Ofis kanepelerinde 2019 un ilk koleksiyonu olan Canyon serisi şık tasarımı ve ekonomik fiyatıyla sadece gözlere değil cebinize de hitap ediyor.
Büro Mobilya Modelleri
Büro Mobilya Modelleri
Sağlık ve konforu esas alan Nehir Ofis Mobilyaları olarak sektörde büro mobilya modelleri ile eşsiz tasarımların olduğu çalışma ortamları sunmaya devam ediyoruz.
Bilgisayar Sandalyesi
Bilgisayar Sandalyesi
Bedeni bütünü ile destekleyen bir bilgisayar sandalyesi bel ve boyun fıtığı, kronik yorgunluk, ağrılar gibi rahatsızlıkları önler. Tabi sandalye seçiminde bu kriter tek başına yetmemekte başka kriterlerde gerekmektedir.
Ucuz Büro Mobilyaları
Ucuz Büro Mobilyaları
Nehir Ofis Mobilyaları olarak ucuz büro mobilyalarını çalışma alanlarınıza sunmaktayız.
Makam Koltukları
Makam Koltukları
Kaliteli ve şık seçilen makam koltukları, imajınızı etkilediği gibi konumunuza da güç katacaktır.
Ofis Mobilyaları Fiyatları
Ofis Mobilyaları Fiyatları
Nehir Ofis Mobilyaları olarak her bütçenize uygun olan büro mobilyalarını müşterilerimize sunmaktayız.