Sidebar
Müdür Koltukları
Müdür Koltukları
Kaliteli ve şık seçilen yönetici koltuğu, imajınızı etkilediği gibi konumunuza da güç katacaktır. Müdür koltukları seçiminde görüntüsünden önce rahatlığı, kol desteği, yüksekliği kısacası ergonomik yapısı esas alınmalıdır.
Ofis Dolapları
Ofis Dolapları
Çalışma hayatında düzenli olmayı sağlayan dosya dolapları, ofisin görünümüne şıklık kattığı gibi aynı zamanda ihtiyaç duyulan belgelerin ve dosyaların da gerek duyulduğu anda kolaylıkla bulunmasını sağlar.
Goldsit, Ofis Mobilyaları Nehir'de
Temsilciliğini yaptığımız Goldsit, ofis mobilyaları alanında gelişen modern üretim teknikleri ve yeniliklerini her zaman takip ederek, müşteri ihtiyaçlarına göre Ar-Ge çalışmalarını yürütüp, doğaya saygılı üretim mantığıyla ürünlerini geliştirmektedir.
Büro Mobilyaları Nehir'de
Büro Mobilyaları Nehir'de
İhtiyacınız olan büro mobilyaları için her zaman yüksek fiyatlarda satış yapan firmaları tercih etmeyebilirsiniz. Keza kalite ya da konfor fiyatta aranmamalıdır. Yeni bir işletme kurmak maliyetlidir
Personel Masaları
Personel Masaları
İş rutininizde personel masaları, iş motivasyonunuzdan bedensel sağlığınıza varana kadar pek çok durumu etkilemektedir. Personel masası seçerken her şeyden önce omurga ve bel sağlığınız açısından uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir.
Casella Ofis Koltukları
Casella Ofis Koltukları
Fazla mesailerin yapıldığı ülkemiz standartlarını düşünürsek bir ofis çalışanının günde yaklaşık on saat çalıştığını varsayabiliriz. Firmamız temsilciliğini yaptığı Casella ofis koltukları normal bir koltuktan daha ergonomik ve konforludur.
Ofis Kanepe Takımları / Kuka Serisi
Ofis kanepe takımları 2019' un koleksiyonu olan Kuka serisi şık tasarımı ve ekonomik fiyatıyla sadece gözlere değil cebinize de hitap ediyor.
Ofis Mobilyalarında %50 Kampanya
Ofis Mobilyalarında %50 Kampanya
İhtiyacınız olan ofis mobilyaları için her zaman yüksek fiyatlarda satış yapan firmaları tercih etmeyebilirsiniz. Keza kalite ya da konfor fiyatta aranmamalıdır. Firmamız, ofis mobilyalarında kampanya dahilinde stoklu ürünler bulundurmakta. Fiyatının yar
Ofis Masaları
Ofis Masaları
Ofis düzeni oluşturulurken seçimlerin doğru yapılması önemlidir. Şık tasarımları, uygun ekonomik fiyatları bir arada bulabileceğiniz Nehir Ofis Mobilyaları, birbirinden farklı ofis masaları seçenekleri ile sizlere kapılarını açıyor.
Büro Mobilyaları Fiyatları
Büro Mobilyaları Fiyatları
Kalite ya da konfor fiyatta aranmamalıdır. Yeni bir işletme kurmak maliyetlidir. Dolayısı ile uygun büro mobilyaları fiyatları tercih edebilirsiniz. Nehir Ofis Mobilyaları olarak her bütçeye uygun olan büro mobilyalarını sizlere sunmaktayız.
Makam Koltuğu
Makam Koltuğu
Kaliteli ve şık seçilen yönetici koltuğu, imajınızı etkilediği gibi konumunuza da güç katacaktır. Makam koltuğu seçiminde görüntüsünden önce rahatlığı, kol desteği, yüksekliği kısacası ergonomik yapısı esas alınmalıdır.
Ofis Çalışma Grupları
Ofis Çalışma Grupları
Ofislerin büyük olamaması ve sadece mobilyalara büyük çapta ödeme giderlerinin yapılamaması durumuna bir alternatif olarak ofis çalışma gurupları çözüm olmuştur.
Ofis Bekleme Ve Dinlenme Alanları
Ofisin bütününden uzakta bulunan bekleme ve dinlenme alanları; herkesin iç içe olabileceği, iletişim kurabileceği, birlikteliği, sosyalliği ve yaratıcılığı artıran alanlar olmaktadır.
Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır
Hem işveren hem de çalışan için ofis ortamının ideal olması başarı açısından gereklidir. İş veriminizi düşünerek bu içeriğimizde ofis dekorasyonu nasıl olmalıdır ? Sorusuna cevap verdik.
Müdür Odası Nasıl Olmalıdır ?
Ofis çalışanının verimi açısından bulunduğu oda büyüklüğü, rahatlığı, sessizliği açılarından önemlidir. Ancak müdür, yönetici, makam odaları farklı olmaktadır. Bu yazımızda bir müdür odası nasıl olmalıdır ? Diğer odalardan farkı nedir, neden farklı olmakt
Personel Mobilyaları
Personel Mobilyaları
Personel mobilyaları seçiminde her şeyden önce personelin fiziki sağlığı ve verimi düşünülmelidir. Rahat ve konfordan uzak ulan bir çalışma koltuğunda 7-8 saat mesai yapan bir çalışandan belirli bir saat sonra verim beklenilemez.
Büro Mobilya Fiyatları
Büro Mobilya Fiyatları
Kalite ya da konfor fiyatta aranmamalıdır. Yeni bir işletme kurmak maliyetlidir. Dolayısı ile uygun büro mobilya fiyatları tercih edebilirsiniz. Nehir Ofis Mobilyaları olarak her bütçeye uygun olan büro mobilyalarını çalışma alanlarınıza sunmaktayız.
Ofislerde Yerleşme Düzeni Nasıl Olmalıdır ?
İyi düşünülerek tasarlanmış bir ofis düzeni, sizin çalışmanızı kolaylaştıracağı gibi vaktinizi verimli kullanmanızı da sağlayacaktır. İşlevsel ve ergonomik bir ofis dizaynı oluşturabilmeniz için ofislerde yerleşme düzeni nasıl olmalıdır? konusuna birkaç i
Ofis Mobilyasında Güven Ve Deneyimin Adresi
Birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimiz için siparişin alınmasından teslimine kadar olan tüm süreçlerde memnun kalacağınız çözüm ortağı olmayı taahhüt etmekteyiz.
Toplantı Masası Deyip Geçmeyin
Ofisinize alacağınız ofis toplantı masası ne kadar özellikli ve yine ne kadar işlevsel ve görsel olarak etkileyici olursa, o toplantı masasında sunum ya da iş konuşurken en az o kadar etkili ve etkileyici olursunuz.